Wiosna w Ogrodzie Japońskim we Wrocławiu. 🪷

Jestem zachwycona, jak pięknie wyglądają te ogrody. Jeszcze nie byłam w Japonii, ale przynajmniej poczułam taki klimat, jakbym była w Japonii.







Widziałam tylko zdjęcia w internecie, słyszałam, jak tam jest, znam kilka osób, które tam mieszkają i pracują, a nawet spotkałam kilku Japończyków.

Czy wiesz, że na Filipinach jesteśmy również bardzo pod wpływem kultury japońskiej? Jemy dużo sushi, bento i korzystamy z produktów japońskich firm. Tylko że nie umiem mówić po japońsku. 🥰




Comments

Popular posts from this blog

🎉 40. urodziny – emocje, niespodzianki i… tajfun?! 🌪️🌊🎂

Jak dbać o azjatycką skórę mieszkając w Europie?

Armin B2B Artbat @Upperground Poland